Květen 2010

Poppy je totálně moc naštvaná!!!

16. května 2010 v 13:23 | Poppy Sonnet |  Diary
Ahoj.
Doufám, že v tomto článku nebudu moc sprostá, ale ono to prostě nejde udržet! Mamka mě pořád otravuje ať jí stáhnu Doktora od jezera hrochů. Pokoušela jsem se o to včera. První pokus 72 % z Pc vypadl kabel a kleklo to... To jste mě měli vidět. Druhý pokus večer 92% a sekne se mi počítač. Dneska byl třetí pokus, stáhlo se mi to celé, vida, jde to. Projíždím to a připadá mi to hrozně známe. No jasně, že jo. Ten inteligent co to na uloz.to dával byl asi pěkně zhulenej, páč se mi stáhlo Jak se krotí krokodýli.... To je na ranu toto.... A uloz.to mě štve ještě víc, protože se dá stahovat pouze jeden soubor naráz. Chctěla jsem si stáhnout nejoblíbenější českou komedii HOMOLKY(ecce,hogo fogo  a Homolka a Tobolka). Miluju tyto filmy ale jelikož stahuju Scary movie 4 tak mi to nepovolí.. Já bych vraždila.. =(

Nešťastná Poppy

Diskutujeme- Nedělní sousedé

16. května 2010 v 10:09 | Poppy Sonnet |  Diskuze
Bude to taková zajímavé diskuze, teda pokud se vůbec někdo zapojí. Nesnáším svoje sousedy, protože když je víkend, tak mají nejvetší pilno pracovat. Paní K. si předělává koupelnu, do práce nechodí a když už jde tak jen na 2 hodinky. A pokaždé v sobotu a něděli musí klepat kachličky z koupelny. Příjde vám tohle normální? Mě ne, protože přes všední dny je na zahrádce a nic nedělá. Už zakročuju, beru si koště a klepu na ně také, ale myslíte, že to pomáhá? Stává se Vám tohle taky? Jak zasaujete?

Myslím, že to není špatné téma na diskuzi, tak diskutujte!!

[téma] NOVA

16. května 2010 v 9:45 | Poppy Sonnet
Vidím, že se do téma týdne se zapojuje hodně lidí. Někteří to udělají tak, že zkopírují něčí článek a mají to, jiní udělají to, že do téma týdne dají úplně něco jiného a já to udělám podle svého gusta.
NOVU jistě každý zná. Dávají tam seriály typu Ulice,Dr. Haus, Ordinace v růžovce aj. Jenže, zamysleme se. Co pro nás ty seriály znamejí. Akorát půlhodinový nebo hodinový odpočinek, jinak vůbec nic. Nebudu říkat, že se na NOVU vůbec nekoukám, ale znám i lepší stanice. Když vezmeme třeba ulici, co je na tom reálného? Úplné minimum, stejně jako Ordinace. Na Ordinačku jsem se koukala, když dávali první sérii ale teď. ..Musím sem napsat slova kámošky "Je to tam, že každý s každým!" Nova není špatná, ale své mouchy má!!

Eragon(film)

16. května 2010 v 9:04 | Poppy Sonnet |  Films
Zavedla jsem rubriku oblíbené a jako první věc se tu objeví film ERAGON. Podle mě se jim film povedl (akorát škoda, že to je jiné než kniha, kterou sem jistě také dám, ale to až jindy). Je to o obyčejném chlapci jménem Eragon, který objeví zázračný "kámen" v dračích horách. Ale po pár dnech zjistí, že to není kámen, ale dračí vejce. Drak se jmenuje Safira a s Eragonem se dorozumívá pomocí myšlenek. Vydají se na výpravu spolu s Bromem aby zničily zlého Galbatorixe. Zbytek nepovím, a kdo neviděl, určitě si film stáhněte. Mohu doporučit!

Spisovatelství

16. května 2010 v 8:44 | Poppy Sonnet |  Spisovatelství

Jen tak na seznámení....

16. května 2010 v 8:10 | Poppy Sonnet |  Diary
Zdravím všechny přítomné!
Jak já nesnáším tyhle úvodní články. Ale napsat ho musím, to by nebylo slušný se nepředstavit. Začnu takto. Jmenuju se Markéta ale většina přátel ( i nepřátel) mi říká Peggy. Ovšem na tomto blogu budu vystupovat s přezdívkou Poppy Sonnet. Nevím proč, ale tato přezdívka mě zaujala. Je mi pouhých 13 let , ale už se mi to blíží. Dne 30.6 ( ano, je to na vysvědčení) v 15:25 mi bude 14. Pání, jak se se těším! Moje nejlepší kámoška se jmenuje Kája ♥, Pája ♥ a v poslední době mi nějak nevadí Jíťa. Co dále bych řekla...? OK, už vím. Přesuneme se do směru školy. Mučírnu, které se říká škola nemám vůbec v lásce. Jedna věc je, že v naší třídě není nejlepší kolektiv a ta druhá je, že mi jeden nejmenovanný učitel leze pěkně na nervy. Kdo mě zná, ví koho myslím! Jesli si tohle vůbec někdo čte, tak zjistil, že jsem pěkně ukecaná. Ano, mluvení mám opravu v oblibě.
Článek to sice není moc dlouhý, ale myslím, že už stačí, ne? ;)

Poppy Sonnet